Odložené splácení od Homecredit. Nakupte teď a začněte splácet až za 3 měsíce!!
Z důvodu zvýšeného počtu objednávek, může být odeslání objednávky pozdrženo. Děkujeme za pochopení.
Nákupní košík
Napište nám
Expresní doprava
rychlé doručení až k Vám domů
Bezpečné nakupování
možnost vrácení zboží do 14 dnů
Zákaznický servis
jsme tu pro Vás 24/7

5 let záruky

Na co se vztahuje 5 letá záruka?

Pětiletá záruka se vztahuje na zařízení, která jste od nás zakoupili, když byla doprovázena potvrzením nebo jiným dokumentem, který prokazuje platnost pětileté záruky. Pětiletá záruka končí pět let po zakoupení zařízení. Záruka platí pro produkty u kterých je uvedená 5 letá záruka, a spotřebitel se musí nacházet v Evropě.

 

Nárok na záruku je platný, pokud je vámi zakoupené zařízení poškozeno nebo zničeno v důsledku následujících příčin:

• konstrukční chyba, chyba výpočtu, vada odlitku, vada materiálu a chyba výroby

• přímé účinky elektrické energie v důsledku zemní poruchy, zkratu, nadměrného zvýšení proudové síly, elektrického oblouku, vzniku elektrických oblouků, izolačních poruch, přepětí a podobně

 

Záruka se nevztahuje na škody způsobené vnějšími vlivy, jako je odrazový blesk v obvodu nebo poškození ohněm. Tyto externě způsobené škody mohou být za určitých okolností hrazeny z pojištění domácnosti a mohou zahrnovat:

• poruchy měřících, ovládacích a bezpečnostních zařízení

• nadměrný tlak jiný než výbuchy

• imploze a další účinky nedostatečného tlaku

• nedostatek vody v parním kotli a dalších zařízeních

• prasknutí v důsledku odstředivé síly

 

V rámci rozšířené záruky jsou kryty provozní chyby, pokud narušují funkčnost výrobku a nepředstavují porušení provozních pokynů. V takových případech účtujeme přes 2 300 Kč.


Na co NENÍ záruka zahrnuta?


» Opotřebení a poškození opotřebitelných dílů a baterií (na baterii se vztahuje záruka výrobce)

»  Poškození, které nenarušuje technickou funkci zařízení, např. Škrábance a oděrky.

» Poškození nebo zničení způsobené úmyslným nebo hrubým nedbalostí nebo opomenutím ze strany kupujícího nebo jiných uživatelů zařízení.

» Poškození nebo zničení způsobené nesprávnou instalací / montáží, nesprávnými opravami / úpravami, nesprávným, nezáměrným nebo neobvyklým použitím nebo čištěním zařízení - zejména pokud nejsou dodržovány pokyny výrobce - a provozními chybami.

 

Jaké služby poskytujeme v platných záručních případech?1. Pokud je oprava technicky a objektivně možná a náklady na opravu nepřesahují současnou hodnotu zařízení (viz bod 3), musí být zařízení opraveno profesionálně a náklady vzniklé v rámci opravy budou hrazeny zárukou.

2. Pokud je oprava technicky nebo objektivně nemožná nebo nehospodárná (celkový odpis), obdržíte náhradní zařízení stejného druhu a kvality až do výše aktuální hodnoty (viz bod 3). Poškozené nebo zničené zařízení se nám vrátí a stává se naším majetkem.

3. Aktuální hodnota vašeho zařízení je: 80% ve 3. roce po uzavření kupní smlouvy, 70% ve 4. roce a v 5. roce 60% z kupní ceny, jak je uvedeno v potvrzení.


Je vaše zařízení nefunkční? Stačí nás požádat o pomoc a napsat nám na email podpora@pcrobot.cz. Jedna malá žádost: připravte si prosím vždy svůj původní doklad.

5 let záruky

PCRobot.cz ikona 5 let záruky

5 let záruky