Nákupní košík
Napište nám
Doprava zdarma
při platbě předem nad 3 500Kč
Bezpečné nakupování
vrácení zboží do 14 dnů
Zákaznický servis
jsme tu pro Vás 24/7

Samsung AR35 2,5 kW

Samsung AR35 2,5 kW

  •  Výrobce: Samsung
  •  Záruka: 2 roky, IČO 1 rok.
  •  Kód výrobku: AR35
  •  Sklad: Na dotaz
  •  Dostupnost produktu:   
  •   Stav produktu: Nové zboží

Splátková kalkulačka

  • 16 499,00Kč

  • Cena bez DPH 13 635,54Kč
    

Samsung AR35 2,5 kW


Snižuje spotřebu energie / úsporu energie

Díky technologii digitálního invertoru šetříte peníze každý den. Technologie udržuje požadovanou teplotu bez častého zapínání a vypínání, takže dochází k menším výkyvům. Navíc jsou použity silné magnety a tlumič, díky čemuž je výrobek tišší, odolnější a energeticky úspornější.

Snižuje spotřebu energie

 

Rychlejší chlazení pro vás / Režim rychlého chlazení

Rychle a efektivně ochlaďte celou místnost. Režim rychlého chlazení využívá nejvyšší rychlost ventilátoru před vyrovnáním při nižší rychlosti. Výsledkem je, že tento režim ochlazuje nebo vytápí místnosti mnohem rychleji než normální režim a dosahuje požadované teploty v nejkratším možném čase. Ideální pro okamžité osvěžení po vysokých venkovních teplotách.

Rychlejší chlazení pro vás

 

Dýchejte čerstvější vzduch / HD filtr

Ujistěte se, že vzduch, který dýcháte, je vždy čistý a svěží. HD filtr je extrémně účinný při zachycování prachu, znečišťujících látek a alergenů, jako je pyl, spóry plísní a srst domácích mazlíčků nebo chlupy. HD filtr je navíc omyvatelný, což znamená, že jej můžete znovu použít po rychlém opláchnutí ve vodě.

Nadechněte se čerstvého vzduchu

 

Užijte si dobrý noční spánek / režim dobré noci

Vstávejte svěží každý den! V režimu Good Night (Good Sleep) je teplota řízena a dolaďována automaticky, aby se vytvořily optimální podmínky pro každou fázi spánku. Získáte tak cenné minuty spánku a probudíte se zcela svěží. Navíc tento režim spotřebuje méně energie než normální režim.

Užijte si klidnou noc

 

Chlazení v každém rohu / 2-cestné automatické panorámování

Vytvořte si příjemné prostředí s rovnoměrnou teplotou v každém rohu. Tato takzvaná 2cestná funkce automatického natáčení automaticky řídí směr proudění vzduchu. Tímto způsobem je vzduch v místnosti rychle a rovnoměrně distribuován. Zažijte maximální pohodlí s dalekosáhlou distribucí studeného nebo teplého vzduchu v každém směru.

Chlazené na každém rohu

 

Dlouhotrvající chlazení / DuraFin+

Udržujte příjemně chladnou pokojovou teplotu po delší dobu. DuraFin+ je vyroben z materiálu odolného proti korozi, který chrání kondenzátor před korozí a zajišťuje optimální výkon výměníku tepla. Výjimečná odolnost proti korozi byla prokázána testem v solném spreji (SST) po dobu 480 hodin*.

Dlouhotrvající chlazení


Důležité upozornění:
Upozorňujeme, že nákupem potvrzujete, že splňujete „NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) č. 517/2014 ze dne 16. dubna 2014 o fluorovaných skleníkových plynech a o zrušení

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze