Tel. linka momentálně nedostupná, využijte kontaktní formulář.
Nákupní košík
Zavolejte nám
+420 731 950 646
Expresní doprava
Rychlé doručení až k Vám domů
Bezpečné nakupování
možnost vrácení zboží do 14 dnů
Zákaznický servis
jsme tu pro Vás 24/7

Proč nakupovat u nás

Zaměřujeme se na prodej výpočetní techniky a elektroniky, porovnáváme český trh se zahraničním a také monitorujeme vývoj cen, díky tomu Vám můžeme nabídnout příznivé ceny.

Proč nakupovat u nás? Dáme Vám základní dvouletou záruku, na veškeré zakoupené zboží u PCRobot.cz. Získáte u nás 24/7 hodin podporu. Naší prioritou je, aby od nás zákazník odcházel co nejspokojenější. A v případě nespokojenosti, Vám zakoupené zboží vyměníme, nebo Vám vrátíme peníze zpět. Všechny požadavky a otázky můžete směřovat na náš tým podpory.

Náš tým podpory

Náš tým podpory Vám zaručí, že Vám do 24 hodin odpovíme. Zpracujeme vámi zadané objednávky a odpovíme Vám na vaše dotazy. Mít otevřeno 24 hodin denně, 7 dní v týdnu? V digitálním světě žádný problém.

Vysoko kvalitní produkty

Naše produkty pochází z vysoce kvalitních Německých skladů, v případě nespokojenosti, Vám výrobek vyměníme, nebo Vám vrátíme peníze zpět.

Bezpečí na prvním místě

Vaše platební údaje a informace o vaší osobě, které zadáváte naší společnosti jsou soukromé a zašifrované, to znamená že k nim nemá nikdo přístup než vy sami. Jsme ověřený e-shop s vystavenou ceritifikací SSL od největší certifikovaný společnosti na světě. Naše webové stránky jsou také zabezpečené službou DNSSEC.

Proč nakupovat u nás

PCRobot.cz ikona Proč nakupovat u nás

Proč nakupovat u nás