Nákupní košík
Napište nám
Doprava zdarma
při platbě předem nad 3 500Kč
Bezpečné nakupování
vrácení zboží do 14 dnů
Zákaznický servis
jsme tu pro Vás 24/7
Cecotec Conga 3690

Cecotec Conga 3690

 •  Záruka: 5 let, IČO 1 rok.
 •  Kód výrobku: 3690
 •  Sklad: Na dotaz
 •  Dostupnost produktu:   
 •   Stav produktu: Nové zboží

Splátková kalkulačka

 • 13 103,00Kč

 • Cena bez DPH 13 103,00Kč
    

Conga 3690 - perfektní pomocník pro každodenní život


Sací a stírací robot od Cecotec Conga nenechává nic žádného: jeho čisticí systém 4 v 1 zajišťuje, že se současně otáčí, saje, utírá a drhne. Obsluha robota sacího stěrače je velmi snadná prostřednictvím aplikace smartphonu nebo dodávaného dálkového ovladače. Jeho chytrá navigace zajišťuje, že systém Conga řídí váš domov, a tak může ovládat i velké byty a domy. Díky spojení s Amazon Alexa a Google Assistant je také snadné integrovat do Smart Home! Co chce manžel / manželka více?


Téměř vhodný pro každý domov

Sací a čisticí robot Conga 3690 lze použít téměř v každé domácnosti. Postará se o různé tvrdé podlahy (např. Parkety, laminát, dlaždice atd.). Také na kobercích poskytuje skvělé výsledky čištění. Díky mnoha různým nastavením doporučujeme Conga pro malý i velký domov.


Důležitá poznámka : Tento robot sacího stěrače není vhodný pro použití na velmi tmavých nebo černých podlahách. Uzná to jako propast.

 

Boční kartáč zajišťuje čisté rohy

Zvláště dlouhý boční kartáč je připevněn ke straně sacího a stěrače. S tímto bočním kartáčem se conga dostane do rohů. Pomáhá také odstraňovat prach a nečistoty podél okrajů.

 

Schody jsou detekovány brzy

Vestavěné senzory zajišťují, že Cecotec rozpozná Conga při jízdě přímo na schodiště nebo jinou propast. Pokud tomu tak je, zabrzdí a podle toho upraví směr jízdy tak, aby nedošlo k nárazu.

 

Čisticí systém sání a stěrače 4 v 1

Conga 3690 je schopen provádět čtyři různé operace v jednom procesu čištění: vrací, nasává, utírá a drhne vaše podlahy - to vše ve stejnou dobu! Tento čisticí systém zajišťuje více než přesvědčivý výsledek čištění. Budete nadšení!

 


Conga 3690 - inteligentní, důkladný a výkonný

 

Snadné ovládání pomocí smartphonu

Robot Cecotec Conga lze ovládat velmi snadno a uživatelsky přívětivě prostřednictvím aplikace na vašem smartphonu. V této aplikaci je k dispozici nespočet funkcí, díky nimž je používání robota Saug Wisch ještě pohodlnější: nastavení harmonogramu, zobrazení karet čištění a mnoho dalšího.  

 

Tímto sacím a čisticím robotem je možné čištění zóny

Čisticí karty, které robot vytvoří, jsou uloženy v aplikaci. Máte k němu přístup kdykoli a podle potřeby můžete mapu rozdělit na zóny. Poté se rozhodnete, která zóna conga by měla být vyčištěna a kdy (je možné až 50 plánů čištění). Celkově lze uložit až 5 karet. Prostřednictvím aplikace je také možné vytvářet virtuální překážky. Představují neviditelnou bariéru pro Conga 3690, kterou nepřekračuje. 

 

Ovládání přes Amazon Alexa a Google Assistant

Cecotec Conga má spojení s hlasovými službami Amazon Alexa a Google Assistant. To znamená, že můžete ovládat a ovládat robota sacího stěrače pomocí jednoduchých hlasových příkazů. Nikdy nebylo tak snadné!

 

Přesná laserová navigace zajišťuje komplexní čištění

Na vrcholu robota sacího stěrače je tzv. ITech Laser 360. Tento laser skenuje a mapuje váš domov, takže Conga 3690 najde cestu bez pomoci. Z tohoto důvodu si robot může vybrat nejefektivnější a nejinteligentnější cestu čištění. Když je baterie slabá, přejde zpět do nabíjecí stanice a nabije se. Poté konga pokračuje v čištění, kde předtím přerušila činnost.

 

Více než moderní funkce stírání

Funkce stírání Conga je jasně lepší než u mnoha jejích konkurentů: Během čištění robot provádí kyvný pohyb, kterým napodobuje lidský čisticí pohyb. Kromě toho máte plnou kontrolu nad množstvím vody, kterou robot sacího stěrače používá k čištění, protože existují tři různé úrovně intenzity vody: vysoká, střední, nízká. Čištění tak můžete optimálně přizpůsobit podlahám.  

 

Sací a stírací robot pro majitele domácích zvířat

Cecotec Conga používá silikonový kartáč k odstranění prachu, nečistot a vlasů z podlahy. Pomocí tohoto kartáče a sací síly 2 700 Pa také velmi spolehlivě absorbuje srst psů a koček. Z tohoto důvodu doporučujeme Conga 3690 zejména majitelům domácích zvířat.

 

shrnutí

 

Doporučujeme Conga 3690 zejména pro:

 • Malý a velký domov
 • Různé tvrdé podlahy a koberce
 • Integrace do Smart Home (ovládání aplikací a kompatibilní s Amazon Alexa a Google Assistant)
 • Byty / domy s mnoha místnostmi (čištění zóny)
 • Majitel domácího mazlíčka (také nasává vlasy pro psy a kočky)

 

Tento sací a čisticí robot nesplňuje vaše požadavky, pokud:

 • Má očistit mnoho tmavých a černých půd
 • Nechcete používat aplikaci
 • Pro zvířecí srst nepotřebujete speciální kartáč
Upozornění: Informace a obrázky u produktů na webu se mohou lišit od reality a jsou uváděny pouze pro informační účely. Technické specifikace se bez varování mění. Odpovědnost za ně neneseme.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Tagy: Cecotec Conga 3690