Nákupní košík
Napište nám

Stažení a náprava tiskárny Bambu Lab A1

Stažení a náprava tiskárny Bambu Lab A1
5 February, 2024

Stažení a náprava tiskárny Bambu Lab A1

Důležité: Společnost Bambu Lab nedávno oznámila stažení a nápravu tiskárny Bambu Lab A1 kvůli potenciálnímu bezpečnostnímu riziku. Pokud jste si tiskárnu A1 zakoupili, je důležité, abyste co nejdříve provedli níže uvedené kroky.


Co je potřeba udělat:


Zaregistrujte se k nápravě: Pokud se vaše tiskárna nachází mezi těmi, které jsou staženy z trhu, zaregistrujte se na webu Bambu Lab k nápravě. Budete muset uvést své kontaktní informace a sériové číslo tiskárny. Na této adrese: https://bambulab.com/it-it/support/aone-recall?ref=blog.bambulab.com

Vraťte tiskárnu: Po registraci k nápravě vám Bambu Lab zašle pokyny k vrácení tiskárny. Tiskárnu budete muset vrátit v originálním balení.

Obdržíte náhradní tiskárnu: Po vrácení vadné tiskárny vám Bambu Lab zašle náhradní tiskárnu. Náhradní tiskárna bude mít upravený design, který eliminuje bezpečnostní riziko.

Další informace:


Důležité: Pokud máte tiskárnu Bambu Lab A1, je důležité, abyste co nejdříve provedli výše uvedené kroky. Tím zajistíte, že budete chráněni před potenciálním bezpečnostním rizikem.

Zpráva od výrobce:

Vážený zákazníku Bambu Lab,

 

Doufáme, že tento dopis vás dobře najde.

Píšeme, abychom vás informovali o aktualizovaném bezpečnostním oznámení týkajícím se vašeho nedávného nákupu tiskárny A1. Zahajujeme proces svolávací akce kvůli problému s kabelem s tepelným ložem (přečtěte si úplné podrobnosti) https://blog.bambulab.com/a1-recall-update/

 

Bezpečnost První:

Jako preventivní opatření laskavě žádáme všechny majitele tiskáren A1, aby okamžitě přestali používat tiskárnu A1.

Náprava:

Chápeme, že toto stažení může způsobit nepříjemnosti, a chceme vám poskytnout níže uvedené dvě možnosti.

Pokud jste nás již kontaktovali dříve a zvolili jste si svůj kompenzační plán, tento e-mail prosím ignorujte. Vaši preferenci jsme již vzali na vědomí a budeme podle toho postupovat.

 

Možnost 1 - Vraťte se pro vrácení peněz v plné výši

Kombinovanou tiskárnu A1 a/nebo A1 můžete vrátit pro vrácení peněz.

Proces vrácení peněz může trvat až 15 pracovních dnů.

Po doručení tiskárny obdržíte e-mailem exkluzivní slevový poukaz ve výši €86 EUR. Poukaz je pro jednorázové použití. Platí 3 měsíce a lze jej použít k nákupu jakéhokoli modelu tiskárny dostupného na oficiálním webovém obchodě Bambu Lab.

 

Možnost 2 - Vyčkejte na výměnu vyhřívaného lože

Můžete počkat na dostupnost nového modernizovaného vyhřívaného lože.

Před výměnou tepelného korálku přestaňte používat A1.

Po výběru této možnosti obdržíte exkluzivní slevový poukaz ve výši €120 EUR. Poukaz je pro jednorázové použití. Platí 3 měsíce a lze jej použít k nákupu jakýchkoli produktů na oficiálním webovém obchodě Bambu Lab.

Až bude k dispozici nové vyhřívané lože (očekává se kolem konce března), budete informováni e-mailem. Budou poskytnuty další pokyny pro usnadnění výměny.

 

Jak postupovat:

Navštivte prosím https://bambulab.com/it-it/support/aone-recall?ref=blog.bambulab.com vyvolat registrační stránku a uveďte svou preferovanou možnost.

 

Vaše spolupráce a porozumění v této věci jsou velmi oceňovány. Omlouváme se za jakékoli nepříjemnosti, které to může způsobit, a jsme odhodláni tento problém co nejrychleji a nejúčinněji vyřešit. Máte-li jakékoli dotazy nebo potřebujete další pomoc, neváhejte kontaktovat náš tým zákaznické podpory.

 

S pozdravem,

Tým zákaznické podpory Bambu Lab

Děkujeme za pochopení.

Přidat koment
Antispam