Nákupní košík
Napište nám

Proč nakupovat u nás

Jsme experti na elektroniku a výpočetní techniku, rozumíme vám i sortimentu, který nabízíme. Zaměřujeme se na prodej elektroniky a také výpočetní techniky. Jsme etablovaný online prodejce se sídlem v České republice, který od roku 2019 zásobuje zákazníky širokou škálou produktů od renomovaných značek a to za skvělé ceny.

Proč nakupovat u nás?

Dáme vám základní dvouletou záruku na veškeré zakoupené zboží u PCRobot.cz. Získáte u nás 24/7 hodinovou podporu a v případě problému vám vyjdeme vstříc. 

Naší prioritou je, aby od nás zákazník odcházel co nejspokojenější. A v případě nespokojenosti vám zakoupené zboží vyměníme, nebo vám vrátíme peníze zpět.

Všechny požadavky a otázky můžete směřovat na náš tým podpory.

Náš tým podpory

Náš tým podpory vám zaručí, že vám do 24 hodin odpovíme. Zpracujeme vámi zadané objednávky a odpovíme vám na vaše dotazy. Mít otevřeno 24 hodin denně, 7 dní v týdnu? V digitálním světě žádný problém.

Vysoko kvalitní produkty

Naše produkty pochází z vysoce kvalitních skladů a dodavatelů, v případě nespokojenosti vám výrobek vyměníme, nebo vám vrátíme peníze zpět.

Bezpečí na prvním místě

Vaše platební údaje a informace o vaší osobě, které zadáváte naší společnosti, jsou soukromé a zašifrované, to znamená, že k nim nemá nikdo přístup než vy sami. Jsme ověřený e-shop s vystavenou certifikací SSL od největší certifikované společnosti na světě. Naše webové stránky jsou také zabezpečené službou DNSSEC a dalšími bezpečnostními prvky.