Nákupní košík
Napište nám
Doprava zdarma
při platbě předem nad 3 500Kč
Bezpečné nakupování
vrácení zboží do 14 dnů
Zákaznický servis
jsme tu pro Vás 24/7
Oculus Rift S

Oculus Rift S

  •  Výrobce: Meta
  •  Záruka: 1 Rok Záruky.
  •  Kód výrobku: Rift S
  •  Sklad: Na dotaz
  •  Dostupnost produktu:   
  •   Stav produktu: Použité / Rozbalené

Splátková kalkulačka

Nové nepoužité originálně zabalené brýle, ovladače vykazují mírné známky použití.
  • 12 999,00Kč
  • 11 999,00Kč

  • Sleva: 7.69%

  • Cena bez DPH 11 999,00Kč
    

VR hraní. Napájení PC.

S designem Oculus Rift S s designem Lenovo se ponoříte přímo do vzrušujícího herního zážitku na PC. Užijte si své akční dobrodružství s objektivy s optimální ostrostí a nejmodernějším vzhledem. Vylepšený a pohodlný design vám umožní začít s herním zážitkem a hrát déle. Se sledovacím systémem „Oculus Insight“ se můžete pohybovat v herním prostoru libovolným směrem. Externí senzory jsou zbytečné. Není třeba žádné komplikované nastavení. Přímý zásah a interakce s našimi aktualizovanými ovladači Oculus Touch ihned po vybalení. Ponořte se a zažijte zcela nové VR hraní přes PC port.

Knihovna pro nejlepší VR hry

Projděte se světem VR a použijte naši knihovnu her. Oculus Rift S je ideální pro stovky her a speciálů, které jsou již v obchodě Oculus k dispozici. A to je jen začátek.

Vylepšený vzhled

Ponořte se do VR s vyspělou optikou a ostřejším displejem a zažijte živé, živé barvy a mnohem menší efekt obrazovky.

Ergonomický design

S novým popruhem se můžete plně soustředit na svou hru. Rift S sedí bezpečně a ergonomicky, jeho uložení lze snadno upravit a umožňuje intenzivní hraní.

Ovladač Oculus Touch Controller

Použijte vylepšený ovladač Oculus Touch Controller. Vaše údery, házení a úchopy jsou prezentovány ve VR s intuitivní a realistickou přesností a vaše ruce a gesta jsou integrovány přímo do hry.

Sledovací systém Oculus Insight

Oculus Insight vás posune o krok dále. Převádí pohyby VR bez ohledu na to, jakým směrem se díváte, a nabízí sledování pomocí Roomcale bez externích senzorů. Rozhlédněte se, zakryjte se a změňte příliv v bitvě ve svůj prospěch - kdekoli v herním prostoru.

Výkonné hraní VR na PC

Využijte plný potenciál vašeho PC. Rift S umožňuje vysoce výkonné hraní VR na vašem PC. Zažijte ohromující grafiku a vzrušující hru na ploše nebo notebooku pro rychlé a snadné nastavení.

Pokročilé funkce platformy Rift

Převezměte kontrolu a využijte vylepšených funkcí platformy Rift. Pomocí Domů můžete vytvářet, přizpůsobovat a stýkat se s přáteli. Díky Dash, aplikacím a ploše počítače jste vždy na dosah - bez ohledu na to, kde ve VR jste.

Integrovaný zvuk

Zažijte, co se kolem vás děje, se zabudovaným zvukem. Náhlavní souprava Rift S má polohový audio systém, takže můžete slyšet své spoluhráče bez sluchátek a sledovat, kdo se plíží zezadu.

Specifikace
Specifikace rezoluce 1x 2560x1440 (1280x1440 na oko) obnovovací frekvence 80Hz panel LCD Sledování (interní) Gyroskop, akcelerometr, magnetometr, optický Sledování (externí) žádný Speciální funkce 3D schopný, včetně ovladače
Specifikace
Specifikace rezoluce 1x 2560x1440 (1280x1440 na oko) obnovovací frekvence 80Hz panel LCD Sledování (interní) Gyroskop, akcelerometr, magnetometr, optický Sledování (externí) žádný Speciální funkce 3D schopný, včetně ovladače

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze